Infomiddag en Kick-off

Infomiddag en Kick-off Apostelen 2.0 op 3 oktober 2021
Parochiecentrum Antonius Abtkerk Wijchen
Oosterweg 4 Wijchen
Open inloop tussen 13.00-16.00 uur

Dit schooljaar worden de kinderprogramma’s van onze parochie anders aangeboden. Het hele gezin is uitgenodigd en niet alleen de communicanten en vormelingen. In 3 blokken van 4 bijeenkomsten gaan we met elkaar op weg: kinderen vanaf groep 1 en hun ouders.

Activiteiten- en Infomiddag
Op zondag 3 oktober is er meer uitleg over dit nieuwe programma en zijn er leuke activiteiten om vast van de sfeer te proeven. Er zijn workshops, maar ook een ruiltafel en springkussen. Deze infomiddag is tevens de inschrijving voor de communicanten en vormelingen van dit schooljaar.

Meer info of vragen: Apostelen2.0@detwaalfapostelen.nl

« Terug naar overzicht